KONST / Litografier / Färglitografi 6867494
nr 686 7494
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 273/500, ca 45x50 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2011
kl 17:13:33
350 kr
500 kr